Hotel Bohumilka

ubytovanie Lazne Belohrad
 

*** Hotel Bohumilka / ubytovanie Lazne Belohrad

Hotel Lazne Belohrad Bohumilka
Ubytovanie : Trojhviezdičkový hotel Bohumilka ponúka kvalitné ubytovanie v centre mesta Lázně Bělohrad. Výhodou Hotelu Bohumilka sú neďaleké kúpeľa kde je možné pre Vás objednať liečebné procedúry.

Hotel Bohumilka Lázne Belohrad ubytovanie:
Ubytovať sa môžete v 6 jednopostelových izbách, v 5 dvojposteľových izbách a v jednej trojpostelovej izbe - rodinná izba 3 lôžka + prístelka. Samostatné WC a kúpeľňa alebo sprcha na všetkých izbách. Na všetkých izbách je TV / SAT, chladnička, sušič vlasov a bezdrôtové pripojenie k internetu.

Kúpele Hotel Bohumilka ubytovanie Belohrad reštaurácia:
Reštaurácia je vybavená vzduchotechnikou a klimatizáciou. Ponúka špeciality českej, ruskej a medzinárodnej kuchyne. Skvelý výber vín z celého sveta. Kapacita reštaurácie je 80 miest. Posedenie pri hudbe, alebo v prípade dobrého počasia na krytej terase za hotelom.

Bohumilka ubytovanie Lázne Belohrad Hotel služby:
Recepcia je pre Vás v prevádzke 24 hodín denne, vysoká úroveň servisu, kvalifikovaný personál. Súčasťou hotela je uzavreté parkovisko. Parkovanie v areáli - zabezpečenie a videokamera - pamätajú aj na Vaše bicykle. Za hotelom je záhradka slúžiaca ako terasa. Biliard. Usporiadajú tu pre Vás večierky, svadby, rauty, bankety a firemné akcie. Autopožičovňa - pre hotelových hostí. Podľa Vašich potrieb aj transfer minibusom Nissan Serena z alebo na letisko.
 
Dovolenka Lázně Bělohrad Hotel ubytovanie Bohumilka kúpeľe:
Mesto Lázně Bělohrad vzniklo z dlhej osady Nová Ves pri riečke Javorka. Prvé správy o obci pochádzajú z roku 1354. Panstvo vtedy patrilo Borkom z Novej Vsi. Roku 1543 kúpil Novú Ves Jindrich Škopek z Bielych Otradovic, jeho syn Jan vystaval novú tvrz z kameňa. A pre jej biele steny bola poddanými nazývaná Bielym hradom, z čoho vznikol názov Belohrad. Slatinské kúpele dali vznik najznámejším kúpeľom. Liečivé vlastnosti bahna a rašeliny sú známe už od staroveku. Prvá správa o uplatňovaní bahna - slatiny k kúpeľom pochádza z roku 1793 zo Švédska. Onedlho boli zriadené slatinné kúpele aj vo Františkových a Mariánských Lázních. Nie inak tomu bolo i v prípade kúpeľov v Belohrade.
Hotel Lazne Belohrad Bohumilka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Lazne Belohrad Bohumilka - V hoteli je biliardHotel Lazne Belohrad Bohumilka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Lazne Belohrad Bohumilka - hotel má reštauráciuHotel Lazne Belohrad Bohumilka - hotel má vináreňHotel Lazne Belohrad Bohumilka - možnosť pripojenia na internetHotel Lazne Belohrad Bohumilka - k dispozícii letná terasaHotel Lazne Belohrad Bohumilka - k dispozícii kavareňHotel Lazne Belohrad Bohumilka - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Lazne Belohrad Bohumilka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Lazne Belohrad Bohumilka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Lazne Belohrad Bohumilka - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: